Krečmerová Pavla

Pavla Krečmerová je česká scenáristka. Dlouhá léta spolupracovala se svým mentorem, přítelem a slavným českým producentem a režisérem Milošem Šmídmajerem, který stojí za filmy Probudím se včera, pokračování legendárních Básníků, Čtyřlístek ve službách krále a jiné.

Po spolupráci s talentovanými režiséry se Pavla rozhodla napsat vlastní scénář, příběh jí blízký. Můj příběh (2020) je inspirativní drama založené na skutečném životním příběhu, ne autorčině. Pavla v tomto projektu konečně prorazila jako scenáristka. Film v odlehčeném zpracování zkoumá těžký příběh domácího násilí a inspirujícím způsobem dává ženám naději, že existuje cesta ven.

Můj příběh měl úspěch i mimo ČR a je dostupný na Netflixu, AMC, iTunes, Amazon Prime UK a Amazon Prime USA. Byl film dabován do španělštiny, portugalštiny, angličtiny a ruštiny. Na konci roku 2021 měl film velkou premiéru v Latinské Americe. Byl uveden v hlavním televizním čase jako jeden z hlavních titulů reprezentujících boj proti domácímu násilí.     

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
kniha 300 obálka
Novinka
od 249 Kč
(až –14 %)

Právě vyšlo! Jsou tři, jsou tým, jsou úspěšné a točí seriály. První český komediální román „A dostaneš mě k filmu?" z atraktivního prostředí, který dává nahlédnout pod...

Kód: 472/E-K

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem