A dostaneš mě k filmu?

Právě vyšlo!

Jsou tři, jsou tým, jsou úspěšné a točí seriály.

První český komediální román „A dostaneš mě k filmu?" z atraktivního prostředí, který dává nahlédnout pod pokličku filmového průmyslu a odhaluje, že kariéra u filmu nemusí znamenat spokojený život.

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Kód: 472/E-K 472/PAP Zvolte variantu
349 Kč od 249 Kč - –14 % až –14 % 249 Kč 299 Kč od 249 Kč
A dostaneš mě k filmu?
kniha 300 obálka
349 Kč od 249 Kč - –14 % až –14 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží

 

 

Na počátku byl rozvod… A kdyby se do toho nevložila vyzenovaná filmová producentka Anděla (50) a její single kolegyně, režisérka, Beata (50), se kterou začínaly v devadesátkách „z garáže“, tak by Lindin život (38) byl stoprocentně tragédií. Tedy pokud by psala autobiografický scénář. Pokud ale máte chytré kamarádky…

Příběh zralých žen, které spojuje nejen filmová branže, ale i schopnost průšvihy řešit s obrovskou mírou nadsázky a humoru, protože vědí, že ze života stejně živé nevyváznou.

Hlavní hrdinka Linda, spolu se synem Honzou (11), se snaží vytvořit novou rodinu z dvou rozpadlých rodin. Jenže nový partner Michal (40) má dvě pubertální děti z předchozího manželství a „prima“ exmanželku k tomu. Doslova. A Lindin bývalý manžel a jeho mladinká žena, jež žije podle nejnovější trendů z Instagramu, také nejsou ideální zázemí pro malého Honzíka, pokud soud rozhodne o střídavé péči…

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Záruka: 2 roky
Počet stran: 288
Rozměr: 130x200 mm
Vazba: brožovaná s klopami
EAN: 9788075513038

Stanislava Jachnická o knize

Pavla Krečmerová je česká scenáristka. Dlouhá léta spolupracovala se svým mentorem, přítelem a slavným českým producentem a režisérem Milošem Šmídmajerem, který stojí za filmy Probudím se včera, pokračování legendárních Básníků, Čtyřlístek ve službách krále a jiné.

Po spolupráci s talentovanými režiséry se Pavla rozhodla napsat vlastní scénář, příběh jí blízký. Můj příběh (2020) je inspirativní drama založené na skutečném životním příběhu, ne autorčině. Pavla v tomto projektu konečně prorazila jako scenáristka. Film v odlehčeném zpracování zkoumá těžký příběh domácího násilí a inspirujícím způsobem dává ženám naději, že existuje cesta ven.

Můj příběh měl úspěch i mimo ČR a je dostupný na Netflixu, AMC, iTunes, Amazon Prime UK a Amazon Prime USA. Byl film dabován do španělštiny, portugalštiny, angličtiny a ruštiny. Na konci roku 2021 měl film velkou premiéru v Latinské Americe. Byl uveden v hlavním televizním čase jako jeden z hlavních titulů reprezentujících boj proti domácímu násilí.