Vědci, vynálezci a podnikatelé v Českých zemích – současnost

Kód: 169
Značka: Kolektiv
349 Kč –15 %
100 vynylezci titul 72
349 Kč –15 % 297 Kč
Na dotaz

Ing. arch. Eva Le Peutrec, Prof. Ing. Armin Delong, DrSc., Prof. RNDr. Oldřich Jirsák, CSc., Doc. Ing. Josef Ripka, CSc., Prof. Ing. Jaromír Volf, DrSc., Prof. RNDr. Blanka Říhová, DrSc., Ing. Miloš Poláček, CSc., Prof. Ing. Miroslav Václavík, CSc., Doc. RNDr. Vladimír Velebný, CSc., Ing. Ladislav Verner, Ing. Jan Rýdl, Ing. Zbyněk Frolík, Ing. Karel Matějček, Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová, Ing. Štěpán Popovič, CSc., Dr.h.c., Dr. Olga Kupec, Ing. Jan Neuman, Ph.D., Ing. Zdeněk Nováček, Ph.D., Ing. Michal Pavera, Ph.D.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Detailní popis produktu

Tento svazek knižnice Vědci, vynálezci a podnikatelé v českých zemích se výrazně odlišuje od dosavadních pěti svazků. V nich jsme přinesli příběhy významných vědců, vynálezců a podnikatelů, kteří se nesmazatelně zapsali do české, ale i evropské historie a zasloužili se o pokrok v mnoha oborech lidského počínání, v zemědělství, medicíně, průmyslu, dopravě a jinde, a na které bychom neměli zapomínat. Svým životem a dílem se stali vzory mnohým úspěšným osobnostem dnešní doby. A o těch je právě tento svazek. Je až překvapující a povzbuzující, kolik schopných, aktivních, odvážných a úspěšných osobností naše doba přináší a inspiruje k obdivuhodným výkonům.
Jsou důkazem toho, že člověk, který má dost odvahy a pevného odhodlání, dokáže překonat mnohé překážky a dosáhnout svého cíle.
Často kolem sebe slyšíme a v tisku čteme povzdechy, jak nic Češi neumějí, jak zaostávají za „tím velkým světem“. Opak je pravdou. 19 osobností v naší publikaci je jen malý vzorek ze stovek vynikajících českých podnikatelů, vědců a vynálezců dnešní doby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.3 kg
Počet stran: 128
Rozměr: 178x251 mm
Vazba: brožovaná s klopami
EAN: 9788075511300
Rok vydání: 2019