Vědci, vynálezci a podnikatelé v Českých zemích – 1 (Marků, Diviš, Veverkové, Ressel, Perner)

Jan Marek Marků, Josef Ressel, Jan Perner, Václav Prokop Diviš, bratranci Veverkové. Co mají tato jména společného? Jde o významné vědce a vynálezce, kteří se nesmazatelně zapsali do české, ale i evropské historie a zasloužili se o pokrok v mnoha oborech lidského počínání – v zemědělství, medicíně, průmyslu, dopravě…

Dostupnost Skladem
Kód: 154
199 Kč –15 % 169 Kč
Vědci, vynálezci a podnikatelé v Českých zemích – 1 (Marků, Diviš, Veverkové, Ressel, Perner)
JPG
199 Kč –15 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Jan Marek Marků, Josef Ressel, Jan Perner, Václav Prokop Diviš, bratranci Veverkové. Co mají tato jména společného? Jde o významné vědce a vynálezce, kteří se nesmazatelně zapsali do české, ale i evropské historie a zasloužili se o pokrok v mnoha oborech lidského počínání – v zemědělství, medicíně, průmyslu, dopravě… Neměli bychom na ně zapomínat. Jsou důkazem toho, že člověk, který má dost odvahy a pevného odhodlání, dokáže překonat mnohé překážky a dosáhnout svého cíle.
Svým životem a dílem mohou být zmíněné osobnosti pro dnešní mladou generaci vynikajícími vzory vhodnými k následování. Podmínky k prosazení jsou dnes sice jiné, ale rozhodně vyžadují stejné zaujetí, vůli a pracovitost, a přináší stejnou míru uspokojení z dosažených výsledků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.35 kg
Počet stran: 224
Rozměr: 150x210 mm
Vazba: vázaná bez přebalu
EAN: 9788075510303
Rok vydání: 2016