Freddie a Fifi v mezisvětě

Kniha pro malé i velké čtenáře, která roste společně s Freddiem … společně s Tebou.

Dostupnost Skladem
Kód: 109
550 Kč
Freddie a Fifi v mezisvětě
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Příběh začíná ve školce, kde se uzavřený a nemluvný Freddie jednoho dne na své oblíbené židličce v tom nejzazším rohu na tom nejméně viditelném místě v tom největším stínu nečekaně setkává s neznámou holčičkou, o které ví z jejího tajemného výkresu zpočátku jenom to, že se jmenuje Fifi. Freddie postupně odkrývá tajemství toho, že Fifi je řekněme … jiná. A také zjišťuje, kým je vlastně on sám. Fifi totiž dostala svou poslední šanci vrátit se jedinkrát zpátky na svět, aby našla jednoho jediného chlapečka, který jí pomůže stát se kvítky padajícími z mraků, které přinášejí zázraky. A Fifi si vybrala Freddieho … Jemně hororový fantasy příběh o tom, že opravdové přátelství vzniká, když to nejméně čekáš a končí … nikdy. Příběh o nikdy nekončící cestě i o tom, že jenom naše srdce a opravdová láska dokáží změnit tok událostí, které na první pohled změnit nejdou a otevírat brány, které měly zůstat navždycky zavřené. Nakonec všichni jsme jenom kvítka z mraků. A čas a hranice. Co to vlastně je.
Kniha pro malé i velké čtenáře, která roste společně s Freddiem … společně s Tebou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 1.2 kg
Počet stran: 160
Rozměr: 236x288
Vazba: vázaná bez přebalu
EAN: 9788075511867
Rok vydání: 2021

Ivana Dostálová, narozena 1979, je v první řadě životní pozorovatel a snílek. Její práce se velmi často pohybuje na pomezí mezi snem a skutečností, ráda vytváří kontrasty v podobě snově pohádkových světů na straně jedné a reality na straně druhé. Je srdeční malířka, fotografka a vypravěčka příběhů. A také dobrotivý člověk hledající ve všem lásku a nadšený experimentátor. Původní profesí vědkyně, deset let jsem působící v nemocnicích v Praze a na zahraničních stážích. Potom její život nabral úplně jiný směr.
Se svou rodinou, manželem a dvěma syny, žije v Praze. Má ráda oblohu, vysoké kopce, vodu, dívání se kolem sebe, pohyb a palačinky.