V co věří Nelly Butterfly

Tak trochu jiná knížka, která je dětská, ale zároveň se v ní najde i dospělý. Kombinace textů psaných česky pro malé čtenáře je doplněná anglickými texty určenými pro starší děti a dospělé, bohatou obrazovou část mohou prohlížet i děti, které ještě číst neumí, což dělá z knížky o malé Nelly první knížku na celý život.

Dostupnost Skladem
Kód: 112
379 Kč –15 % 322 Kč
V co věří Nelly Butterfly
Upoutavka Ivana Dostálová V co věří Nelly Butterfly
379 Kč –15 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Tak trochu jiná knížka, která je dětská, ale zároveň se v ní najde i dospělý. Kombinace textů psaných česky pro malé čtenáře je doplněná anglickými texty určenými pro starší děti a dospělé, bohatou obrazovou část mohou prohlížet i děti, které ještě číst neumí, což dělá z knížky o malé Nelly první knížku na celý život. Svět z pohledu malé holčičky, která žije ve své fantazii a zároveň vnímá realitu svýma dětskýma očima. Hluboce dobrotivá knížka, která připomene opravdové lidské hodnoty každému z nás. Krátké psané postřehy ve spojení s velkými obrazy nechávají prostor pro snění a vlastní pohled každého malého i většího čtenáře. Knížka jemně navádí k zamyšlení, budování vlastního úsudku a u dětí vyvolává otázky vedoucí k otevřenému dialogu s rodičem. Knížka je ideální i pro děti v první třídě, které se učí číst a rodiče je u čtení poslouchají. Děti čtou krátké české texty a dospělí (protože prvňáčci čtou velmi, velmi pomalu) se zabaví čtením složitějších anglických textů, nebo se mohou zasnít, nebo zamyslet, nebo odpočívat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.986 kg
Počet stran: 60
Rozměr: 300x300 mm
Vazba: vázaná bez přebalu
EAN: 9788075510433
Rok vydání: 2017

Ivana Dostálová, narozena 1979, je v první řadě životní pozorovatel a snílek. Její práce se velmi často pohybuje na pomezí mezi snem a skutečností, ráda vytváří kontrasty v podobě snově pohádkových světů na straně jedné a reality na straně druhé. Je srdeční malířka, fotografka a vypravěčka příběhů. A také dobrotivý člověk hledající ve všem lásku a nadšený experimentátor. Původní profesí vědkyně, deset let jsem působící v nemocnicích v Praze a na zahraničních stážích. Potom její život nabral úplně jiný směr.
Se svou rodinou, manželem a dvěma syny, žije v Praze. Má ráda oblohu, vysoké kopce, vodu, dívání se kolem sebe, pohyb a palačinky.