Družina horských šelem 7 - Za nalezením duše hvozdu

Značka: Eismann Petr

Po krutých bojích, které dávaly zpočátku naději na slavné vítězství, byly síly dobra poraženy a zbytky civilizace se ukryly pod ochranu mocného hvozdu.

 

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Kód: 554/E-K 554/PAP Zvolte variantu
229 Kč 329 Kč od 229 Kč
Družina horských šelem 7 - Za nalezením duše hvozdu
Značka: Eismann Petr
OBALKA reklama
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží

 

S vypětím všech sil se snaží vzdorovat nelítostné síle mocného nekromanta. Bezpečí pod korunami stromů se ale ukazuje být jen zdánlivé. Pod náporem nemrtvých nepřátel hvozd chřadne a s ním i ochrana, která je poskytována těm, kdož se v něm ukryli. Aby bylo možné obnovit moc hvozdu, budou se muset vypravit naši hrdinové do legendami opředeného hvozdu, rozprostírajícího se kdesi uprostřed kontinentu. Podaří se jim najít jeho duši, pomocí níž by obnovili chřadnoucí hvozd v jejich domovině? Na hlavní hrdiny ságy opět čeká dobrodružná výprava, která je zavede do neznámých míst ukrývajících četná temná tajemství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Záruka: 2 roky
Počet stran: 428
Rozměr: 110x170 mm
Vazba papírová kniha: Brožovaná
EAN: 9788075513410

Petr Eismann se narodil roku 1981 v Českých Budějovicích. Své mládí prožil v magickém Českém Krumlově. Po vystudování archeologie se usadil v Plzni, kde žije doposud. Po několikaletém působení v archeologii se začal živit logistikou. V současné době pracuje v jedné mezinárodní společnosti. Od mládí se zajímal o historii. Kromě toho je věrným čtenářem fantasy a sci-fi románů. V posledních letech se začal věnovat historickému šermu. Již déle než 20 let pro své přátele připravuje příběhy ze světa Dračího doupěte, z nichž jeden se stal předlohou jeho knih.