Výběr francouzských árií

Značka: Kotouč Jiří

Výslovnost k publikaci Výběr francouzských árií. Součástí audionahrávky je publikace s doslovným překladem. Publikaci pošleme poštou obratem po zaplacení a stažení nahrávky.

Dostupnost Skladem
Kód: 313
403 Kč
Výběr francouzských árií
Značka: Kotouč Jiří
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Výjimečná publikace, jejíž součástí je i audionahrávka výslovnosti. Na publikaci spolupracovali Jelena Nosková, korepetitorka Národního divadla v Praze a profesorka na pražské HAMU a Pražské konzervatoři, Jiří Kotouč, dirigent, významný vokální pedagog a profesor na pražské konzervatoři, Moe Binar, rodilá mluvčí a profesorka francouzštiny na gymnáziu PORG v Praze a Teata Binar, rodilá mluvčí profesorka francouzštiny.

Publikace je jedinečná i tím, že její součástí je audionahrávka francouzských textů, kterou namluvila rodilá mluvčí s ohledem na operní výslovnost. Ta se totiž poměrně zásadně liší od běžné francouzské výslovnosti.

V učebnici je zastoupeno 68 nejzpívanějších árií z francouzských oper počínaje Bois épais Jeana-Baptisty Lully z opery Amadis až po Depuis le jour z Louisy Gustava Charpentiera. Seznam árií níže.

Učebnice je určena studentům vokálních kateder, vokálním pedagogům, korepetitorům, dirigentům, muzikologům a širší veřejnosti, jež se zajímá o francouzskou operní literaturu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Audiokniha
Počet stran: 116
Rozměr: 170x240 mm
EAN: 9788075512406
Rok vydání: 2022