Pražský frajer - dorostenec

Značka: Zavadil Charlie

Druhá kniha vzpomínek Pražského frajera Charlieho.

Pražští frajeři nerostou jen tak ve Stromovce na stromech, ale jsou každý sám od sebe uhněteni k tomu, jací jsou, svojí rodnou Pražskou čtvrtí.

Dostupnost Skladem
Kód: 358
199 Kč
Pražský frajer - dorostenec
Značka: Zavadil Charlie
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Druhá kniha vzpomínek Pražského frajera Charlieho. Pražští frajeři nerostou jen tak ve Stromovce na stromech, ale jsou každý sám od sebe uhněteni k tomu, jací jsou, svojí rodnou pražskou čtvrtí. Letenští horalé mají vrozený přehled o všem, aniž by věděli proč, i když geografická poloha Letné toto umění vysvětluje. Je-li dotyčný letenský frajer narozen v Umělecké ulici, a ještě k tomu obklopen ulicemi Malířská, Sochařská a U Akademie je mu jeho vnímání krásy dáno osudem pro celý život. Frajer z Letné si nikdy nebude dobře rozumět třeba s frajerem s Počernic, i když si u piva umějí pokecat i o fotbale. Ani tento rozhovor není rovný.

Sparta není jak známo v Počernicích, ale kde? Ano, máte pravdu, na Letné!

Takto velmi dobře vybaven třemi nutnými schopnostmi: vrozený přehled o všem, neomylný smysl pro krásu a profesionální chápání fotbalu, je Charlie zcela dobře připraven pro život. Co vše z toho udělá, je možno zvědět v této zábavné knize.

                                                    Váš Charlie

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg
Rozměr: 145x205 mm
Počet stran: 80
Vazba: Brožovaná
EAN: 9788075512932
Rok vydání: 2023