Pražský frajer - dorostenec

Kód: 358
199 Kč
Skladem

Druhá kniha vzpomínek Pražského frajera Charlieho.

Pražští frajeři nerostou jen tak ve Stromovce na stromech, ale jsou každý sám od sebe uhněteni k tomu, jací jsou, svojí rodnou Pražskou čtvrtí.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Detailní popis produktu

Druhá kniha vzpomínek Pražského frajera Charlieho. Pražští frajeři nerostou jen tak ve Stromovce na stromech, ale jsou každý sám od sebe uhněteni k tomu, jací jsou, svojí rodnou pražskou čtvrtí. Letenští horalé mají vrozený přehled o všem, aniž by věděli proč, i když geografická poloha Letné toto umění vysvětluje. Je-li dotyčný letenský frajer narozen v Umělecké ulici, a ještě k tomu obklopen ulicemi Malířská, Sochařská a U Akademie je mu jeho vnímání krásy dáno osudem pro celý život. Frajer z Letné si nikdy nebude dobře rozumět třeba s frajerem s Počernic, i když si u piva umějí pokecat i o fotbale. Ani tento rozhovor není rovný.

Sparta není jak známo v Počernicích, ale kde? Ano, máte pravdu, na Letné!

Takto velmi dobře vybaven třemi nutnými schopnostmi: vrozený přehled o všem, neomylný smysl pro krásu a profesionální chápání fotbalu, je Charlie zcela dobře připraven pro život. Co vše z toho udělá, je možno zvědět v této zábavné knize.

                                                    Váš Charlie

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg
Rozměr: 145x205 mm
Počet stran: 80
Vazba: Brožovaná
EAN: 9788075512932
Rok vydání: 2023