Jak obohatit výuku, kurzy (i sebe)

Značka: Svoboda Jan

Uznávaný zkušený psycholog PhDr. Jan Svoboda připravil více než 60 jednoduchých cvičení, která lze aplikovat během lektorské činnosti, stejně jako během výuky žáků od 12 let. Cílem je získat náhled a osobní zkušenost s praktickými dopady zásadních témat lidského života.

Dostupnost Skladem
Kód: 76
229 Kč
Jak obohatit výuku, kurzy (i sebe)
Značka: Svoboda Jan
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Uznávaný zkušený psycholog PhDr. Jan Svoboda připravil více než 60 jednoduchých cvičení, která lze aplikovat během lektorské činnosti, stejně jako během výuky žáků od 12 let. Cílem je získat náhled a osobní zkušenost s praktickými dopady zásadních témat lidského života. Výuka jakéhokoli předmětu, lektorského působení, která je obohacená vybraným cvičením, dokáže zvýšit atraktivitu, motivaci k uchování přednášené látky. Zároveň prohlubuje vztah mezi přednášejícím a posluchači, což v současné době znamená zvýšení motivace a zájmu o hlavní vyučovaný předmět. Aplikace a dopady jednotlivých cvičení byly v uplynulých letech ověřovány v základních a středních školách České a Slovenské republiky, stejně jako při vedení poradenských a seberozvojových skupin. Výhodou jsou také nízké nároky na technickou stránku cvičení aplikovaných ve výukové místnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.29 kg
Počet stran: 232
Rozměr: 150x244 mm
Vazba: Brožovaná
EAN: 9788075511324

PhDr. Jan Svoboda (1957)

Jednooborový psycholog,  vystudoval  FFUK Praha, později si doplnil vzdělání na UP v Olomouci, v oboru pedagogiky pro střední školy. V roce 2004 odešel z aktivní praxe a vyučuje na PdF Ostravské univerzity v Ostravě, vede supervize v dětských domovech, azylových domech, nestátních poradenských zařízeních a další. Jako akreditovaný lektor pro ČR a SR přednáší na základě svých zkušeností především témata dotýkající se krizových situací výchovy a výuky. Je autorem sedmi samostatných publikací, na třech dalších se podílí jako spoluautor (Vydavatelství Triton, Portál, Portál Slovakia). Vydavatelství Jonathan Livingston vydalo jeho předposlední publikaci s názvem „Jak obohatit výuku, kurzy i sebe“, v roce 2019. Recenzovaná kniha nabízí praktická cvičení k sebereflexi jedince i kolektivů.