Hrobař

Příběh slavné rockové písně, jak ho neznáte!
Psychologické drama s prvky fantaskna, v němž se mísí životní osudy členů zlínské rockové kapely Ask the Dust v čele s hlavním hrdinou knihy – frontmanem Jindřichem Bukovským.

Dostupnost Skladem
Kód: 124
229 Kč
Hrobař
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Příběh slavné rockové písně, jak ho neznáte!
Psychologické drama s prvky fantaskna, v němž se mísí životní osudy členů zlínské rockové kapely Ask the Dust v čele s hlavním hrdinou knihy – frontmanem Jindřichem Bukovským. Ten svým nezřízeným způsobem muzikantského života bourá základy rodinného zázemí tvořeného jeho přítelkyní Monikou, aby poté nedobrovolně opustil byt a dostal se do „péče“ Jaromíra Duška, samotářského, podivínského hrobaře, pracujícího na zlínském Lesním hřbitově a bydlícího jen pár stovek metrů za jeho hranicí v odlehlém starém domě.
Jaký bude mít ponuré lednové počasí, atmosféra prostředí ztichlého hřbitova i samotný hrobař vliv na Jindřichovo smýšlení? Dokáže si zpětně uvědomit určité věci a především chyby, kvůli kterým skončil právě na tomto místě? A dokáže se vůbec změnit a být zodpovědnějším ve vztahu nejen ke své přítelkyni a k sobě samému, ale i ke kamarádům z kapely, s nimiž jej v létě čeká největší koncert jejich života?

A co samotný hrobař, který většinu volného času tráví v obývacím pokoji u teplých kamen za četby starých knih či poslechu klasické hudby? Neskrývá náhodou uvnitř svého zchátralého domu nějaké tajemství?

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.29 kg
Počet stran: 192
Rozměr: 130x195 mm
Vazba: Vázaná s přebalem
EAN: 9788075511836
Rok vydání: 2020

Nezávislý spisovatel, básník a dvorní textař zlínské rockové kapely Premier, rodák z valašských Slušovic, od roku 2011 žijící v Olomouci.
Autor humoristické povídkové sbírky Jak jsme slavili Velikonoce a další humoresky (2012), básnických sbírek Střípky melancholie (2016) a Krásy na mé vadě (2017) a především autobiografické undergroundové "sráčské trilogie" složené z dekadentních povídkových sbírek Příběhy sráče (2013) a O(byčejný) ŽIVOT (2014) a debutového románu ... s duší beadníka (2018), Hrobař (2020), Psí život (2022). Coby autor písňových textů pro kapelu Premier se podílel na albech Hlasolamy (2018) a Svět jedniček a nul (2021).