ERROR

Uvažovali jste někdy nad tím, kým skutečně jsme? Myslíte, že my a naše tělo jsme opravdu jeden neoddělitelný celek? A co nás vůbec odlišuje od zbytku živočišné říše?

 

Dostupnost Objednáno
Kód: 548
489 Kč
ERROR
errorPOTAH front300
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Kniha nabízí neotřelý vhled do lidského podvědomí a jeho tělesných programů, pomocí kterých nás tělo dokáže „odstavit“ od vědomého žití a my pak jenom přežíváme na „autopilota“. Tyto programy jsou zároveň tím, s čím nejednou svádíme „vnitřní boj“.

Jsme skutečně pány svých vlastních myšlenek a činů? Proč tedy nedokážeme ovládat „vlastní“ emoce tak, jak bychom si představovali? Kým nebo čím vlastně jsme?

Je to taková ... „lehká-těžká“ kniha.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psychologie
Záruka: 2 roky
Počet stran: 256
Rozměr: 148x210
Vazba: vázaná bez přebalu
EAN: 9788075513441

Autor je zakladatelem nově vzniklé vzdělávací instituce groWsoul, ze které jako první počin vyšla i jeho kniha ERROR. Věnuje se psychologii, filozofii a osobnostnímu rozvoji dětí i dospělých. Po úspěšné kariéře ve vrcholovém managementu nadnárodních společností přesměroval svou energii na environmentální projekty, avšak hlavně na alternativní vzdělávání dětí. Pracuje s filozofií vnitřní motivace.
Zabývá se psaním rozvojové literatury, aktivně se účastní mezinárodních ekologických projektů v Indii a na Blízkém východě, spolupracuje s mnoha malými a středními podniky, v nichž se mimo jejich celkové řízení zaměřuje na osobnostní rozvoj vedoucích pracovníků. Svou prací inspiruje lidi k novým cestám v oblasti vzdělávání, osobního rozvoje a ochrany životního prostředí.