e-Napnout plachty, i když je bezvětří

Značka: Klaus Václav

Úspěšná firma a úspěšný podnikatel. Czech Inn Hotels a Jaroslav Svoboda, oslavili v roce 2023 významná jubilea: 20 let existence společnosti a 50 let života. Jak nastartovat úspěšný projekt? Jak uspět a předehnat konkurenci?

Dostupnost Skladem
Kód: 531
299 Kč
e-Napnout plachty, i když je bezvětří
Značka: Klaus Václav
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Začtěte do vzpomínek, ohlédnutí, zhodnocení a názorů – vyvstane před Vámi i popis doby. Doby plné energie, naděje
a činorodosti, která po revoluci nastartovala jistou část české společnosti a přinesla kapitalismus, bohatství a prospěch pro tuto zemi a její obyvatele.
Několik těch, kteří u toho byli vzpomíná. Všichni přispěvatelé šli nějakou část uplynulých padesáti let po boku Jaroslava Svobody a moc děkuji, že (až na dva případy) všichni napsali svůj příspěvek a umožnili vznik tohoto díla. Protože kniha je víc než fotka nebo film. Je to něco trvalého. Stejně jako práce, která za člověkem zůstává …

 

Důležité je umět aplikovat dokonalé a tisíciletími ověřené šachové principy do našeho běžného života.  A právě toto Jaroslav dokonale umí! Právě v tomto je pro mě velmistrem života.

Vlastimil Chládek

Doplňkové parametry

Kategorie: eknihy
Počet stran: 84
EAN papírová kniha: 9788075513359
Formát: PDF-barevná publikace

V á c l a v K l a u s (*1969)

vystudoval a poté krátce pedagogicky působil na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze, obor matematika – geografie. Skoro šestnáct let úspěšně vedl síť základních škol a gymnázií – PORG, která se pod jeho vedením stala v mnoha srovnáních – nejúspěšnější školou v republice. Ve své době byl nejmladším (28) ředitelem gymnázia v republice. Se vzrůstajícím věkem se často v médiích vyjadřuje zejména k problematice vzdělávání a školského systému. Jeho velmi liberální názory jsou pochopitelně na tomto poli výrazně menšinové. V roce 2013 vydal spolu s Kateřinou Fišerovou učebnici pro maturanty Matematika pro trojkaře aneb Maturita v kapse, která se dlouho držela na seznamu bestsellerů. Kromě pedagogických aktivit mu hodně času zabírají aktivity „sportovní“ – šachy (šachový klub GROP hlavnevyhrat.cz) a cyklistika (CykloTrenink.com).