Deník boomera

Značka: Kukal Petr

Deník boomera je autentickým deníkovým záznamem roku života postpadesátníka, stále rozčarovanějšího z toho, kam se ubírá svět.

Dostupnost Skladem
Kód: 510
249 Kč –8 % 229 Kč
Deník boomera
Značka: Kukal Petr
Denik Boomera obalka CMYK 300
Novinka
249 Kč –8 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží

 

Zmítaný vlnami korporátní kultury, na nichž jeho o generaci mladší kolegové radostně surfují, zdrcený domnělým úpadkem mravů a jen zvolna se adaptující na dědečkovskou roli prochází předpeklím odborně nazývaným andropauza. Jeho záznam téhle cesty je nelítostně otevřený: Jako obětní beránek na sebe bere kříž obtloustlých, plešatících prostatiků, aby za ně na stránkách téhle knížky odžil všechnu trapnost. Kniha navazuje na Deník muže ve středních letech, který autor vydal právě před deseti lety, a je tedy také specifickým časosběrným dokumentem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Humor
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg
Rozměr papírová kniha: 130x200 mm
Počet stran: 240
Vazba papírová kniha: Brožovaná
EAN: 9788075513175

Petr Kukal (* 1970), básník, spisovatel, publicista. Absolvent Pedagogické fakulty UK a Teologické fakulty JU. Do širšího povědomí se dostal coby správce twitterového účtu Ministerstva kultury, které za něj v roce 2016 získalo ocenění Křišťálová lupa. Působil jako tiskový mluvčí Filozofické fakulty UK a jako správce sociálních sítí v Národní knihovně ČR. Nyní pracuje jako copywriter. Dlouhodobě spolupracuje s Českým rozhlasem Dvojka a deníkem Metro.